Templates by BIGtheme NET
goscie

Specjalni goście 5 SJS MaxiOes6

 

Wielki finał cyklu SJS Maxioes6 oznacza wielkie emocje! Oprócz ciekawej próby sportowej i interesujących nagród mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę – niezwykłych gości.

 

Trasę sobotniego 5 SJS MaxiOes6 w samochodach „0” oraz „00” pokonają także Gosia Rdest oraz Karol Basz. Mimo że na co dzień nie zajmują się rajdami, mamy nadzieję, że będą bawić się równie dobrze, jaki nasi zawodnicy i dostarczą wszystkim wielu wrażeń.

 

Gosia Rdest swoja przygodę ze sportem motorowym rozpoczęła od kartingu. Już w 2011 roku wywalczyła tytuł Mistrza Polski w klasie KF2. Swoich sił próbowała także we włoskiej lidzie kartingowej, gdzie również osiągnęła niemały sukces. Pod koniec 2013 roku, jako jedna z 12 najlepszych kobiet kierowców z całego świata, została zaproszona przez Volkswagen Motorsport i Komisję Kobiet w Motosporcie FIA na eliminacje do Pucharu Scirocco R-Cup. Od ubiegłego roku bierze udział w pełnym cyklu pucharu wyścigowego Volkswagen Castrol Cup międzynarodowego cyklu wyścigowego organizowanego przez Volkswagen Racing Polska i Volkswagen Group Polska. Jej celem jest miejsce w pierwszej piątce w klasyfikacji generalnej sezonu. Jest jedyną kobietą wśród zawodników.

Więcej informacji o Gosi znajdziecie na http://www.gosiardest.pl/

 

Karol Basz to jeden z najzdolniejszych polskich kierowców kartingów. Swoją wielka przygodę z gokartami rozpoczął w 1999 roku, mając zaledwie 8 lat. Swoje pierwsze sukcesy zaczął odnosić już w 2003, zdobywając Wicemistrzostwo Polski w kat. K60A (kadeci). Przez kilkanaście lat startował w imprezach coraz wyższej rangi, by wreszcie w 2015 roku zdobyć tytuł Mistrza Świata w kartingu.

Więcej o Karolu możecie przeczytać na http://kbasz.pl/

 

SPONSORZY / PARTNERZY

karcher novum pack logo_tel bo glas bialy
logo_RALLY_and_RACE_ umt Beznazwy-1 logo kolaczek
hob2 rallyforumlogo miroslawjakala.pl rajdymalopolskamin
tmvia  Logo_Ciemne_Tlo