Templates by BIGtheme NET
Untitled

Zawieszenie cyklu SJS MaxiOES w 2018

Drodzy zawodnicy, drodzy kibice!

Kiedy organizowaliśmy nasz pierwszy cykl SJS MaxiOes nie przypuszczaliśmy, że będzie się on cieszył tak dużą popularnością wśród małopolskich kierowców. Przez 8 lat w naszych zawodach wzięło udział wielu zawodników, w tym zawodnicy, którzy obecnie odnoszą sukcesy w RSMŚl, RSMP, ale także ERC i WRC!

Z przykrością jednak informujemy, że w tym roku zdecydowaliśmy zawiesić nasz cykl. Z wielu względów, również prywatnych i zawodowych, nie jesteśmy już w stanie zająć się jego organizacją tak, jak byśmy tego chcieli, a ostatnią rzeczą do jakiej byśmy chcieli doprowadzić to spadek wysokiego poziomu organizacji, który przez lata udało nam się osiągnąć. Mamy wrażenie, że nie jesteśmy już w stanie sprostać Waszym coraz większym wymaganiom.  Organizacji nie sprzyja również coraz gorsza atmosfera wokół zawodów, a całym sensem naszej organizacji i Waszych startów była przyjemność, radość i pasja, które towarzyszyły nam przez te wszystkie lata..

Chcielibyśmy podziękować za to, że przez te 8 lat byliście z nami i dostarczaliście nam tylu sportowych emocji i wrażeń! Mamy nadzieję, że mimo wszystko, chociaż część z Was podobnie jak my, będzie wspominać ten cykl z uśmiechem na twarzy i łezką wzruszenia w oku.

Nie oznacza to jednak, że całkiem wycofujemy się z działalności sportowej! W czerwcu, tradycyjnie już, zajmiemy się organizacją 6. Rajdu Ziemi Bocheńskiej, któremu towarzyszyć będą zawody w randze SKJS, a we wrześniu planujemy znaną Wam już imprezę w Proszowicach, być może w całkiem nowym formacie ;) :)

A co za rok… pokaże czas! Nie wykluczamy, że cykl jeszcze kiedyś powróci na małopolskie trasy!

Dziękujemy i do zobaczenia!

 

SPONSORZY / PARTNERZY

karcher novum pack logo_tel bo glas bialy
logo_RALLY_and_RACE_ umt Beznazwy-1 logo kolaczek
hob2 rallyforumlogo miroslawjakala.pl rajdymalopolskamin
tmvia  Logo_Ciemne_Tlo