Templates by BIGtheme NET

Sezon 2012 już za nami!

W ostatnią sobotę (15 grudnia 2012) w krakowskim pubie House of Beer odbyło się uroczyste zakończenie minionego sezonu. Podczas uroczystej gali wręczone zostały nagrody dla zwycięskich załóg w cyklu SJS MaxiOes3 o puchar Koła Środowiskowego Automobilklubu Śląskiego w Krakowie. Jest nam niezmiernie miło, że wszyscy zawodnicy stawili się w komplecie co tym bardziej przekonuje nas , iż ciężka praca całego naszego sztabu ludzi nie poszła na marne. Dziękujemy.

W czasie spotkania zarząd Koła wraz z prezesem Automobilklubu Śląskiego panem Stanisławem Olewińskim podziękował najbardziej zasłużonym działaczom naszego Koła, bez których nigdy nie udało by się nam zorganizować tak wielu imprez oraz wyjazdów na rajdy i pokazów w całej Polsce.

Należy jednak wspomnieć także o licznym gronie wspierających nas firm, instytucji i organizacji bez których organizacja imprez z cyklu SJS MaxiOes3 nie była możliwa na tak dobrym jak w tym roku poziomie. W szczególności należy tu wymienić bezcenne wsparcie:

House of Beer, CartelColor, Fenix Ochrona, UMT – Michał Kurowski, Rally Service –Marek Handwerker, KrakowskiSklep.pl, www.górny-sport.pl, Motodrom Hala Kartingowa, Honda Kolaczek, Neo-net, GreenSteam, Anse-design.pl, 4motosport.pl, rallyforum.pl, racebook.pl, rajdy.malopolska.pl, motorecords.pl, Borysboba.pl

oraz instytucji:

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, Komenda Powiatowa Policji w Bochni, Starostwo Powiatowe w Bochni, Gmina Łapanów,Zespół Szkół im Jana Pawła II w Łapanowie, PSP Bochnia, OSP Łapanów, Bocheńska Grupa Rajdowa.

Miniony sezon, który przyniósł tak wiele wspaniałych chwil, jest już jednak za nami. Już za niespełna miesiąc rozpoczyna się kolejny. Pierwszym wydarzeniem, na które zapraszamy wszystkich zawodników, sympatyków i działaczy jest już tradycyjnie współorganizowany przez nasze Koło Rajdowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 13 stycznia (niedziela) 2013 roku.

Cały czas trwają jeszcze prace organizacyjne, aczkolwiek możemy już zdradzić iż wzorem poprzedniego roku odbędzie się miniSJS.

 

GALERIA

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

SPONSORZY / PARTNERZY

karcher novum pack logo_tel bo glas bialy
logo_RALLY_and_RACE_ umt Beznazwy-1 logo kolaczek
hob2 rallyforumlogo miroslawjakala.pl rajdymalopolskamin
tmvia  Logo_Ciemne_Tlo