Templates by BIGtheme NET
logo 2 sjs_male

2 SJS Bo – Glass MaxiOes5

Wyniki:

Wyniki na OS 1

Wyniki na OS 2

Wyniki na OS 3

Wyniki na OS 4

Wyniki na OS 5

Wyniki na OS 6

Klasyfikacja generalna

Wyniki oficjalne

 

Nr startowy Załoga samochód klasa
70 RÓŻYCKI Michał/SŁABOŃ Paweł Honda Civic GOŚĆ
71 NIEMYSKI Jędrzej/KRZYSTANEK Piotr Honda Civic GOŚĆ
72 SUCHTA Mariusz/SUCHTA Paweł Opel Astra GOŚĆ
73 MROZEK Jakub/NOWAK Daniel Citroen Saxo GOŚĆ
74 FABER Wojciech/BERNATOWSKI Marcin Citroen Saxo VTS GOŚĆ
75* ŁATA Damian/ Mitsubishi Lancer Evo IX GOŚĆ
76* KONAR Krzysztof/NOWAK Gracja BMW 318is GOŚĆ
1 MRÓWCZYŃSKI Marek/ Subaru Impreza 5
2 KAROLCZAK Kazimierz/PACIEJ Michał Subaru Impreza 5
3 MACHNIK Michał/POŁCZYŃSKI Andrzej Mitsubishi Lancer Evo 5
4 PUCHAŁKA Piotr/HALLALA Igor Mitsubishi Lancer Evo IX 5
5 BERGEL Grzegorz/JAGLARZ Michał Mitsubishi Colt 5
6 NAPRAWA Artur/LATOS Rafał Mazda 323 5
7* DŁUGOPOLSKI Robert/ Mitsubishi Lancer Evo 9 5
80* BARSKI Adam/ STOŁOWSKA Iwona Mitsubishi Lancer Evo 8 5
8 MICH Filip/GUJDA Tomasz Honda Civic EG3 4
9 GAWLIK Marcin/MASEŁKO Maciej Honda Civic type R 4
11 ZBROJA Tomasz/HABUDA Wojciech Renault Clio 4
12 ŁAGOCKI Tomasz/BIELSKA Kamila Renault Clio 4
14 BŁAWUT Łukasz/WABIK Michał Renault Clio 4
15 GŁOWACKI Tomasz/ Renault Clio 4
16 WRÓBEL Janusz/MAJERSKI Mateusz Renault Clio 4
17 MUSIAŁ Tomasz/JANTOS Katarzyna Renault Clio 4
18 RÓŻEWICZ Hubert/SŁUGOCKI Michał Renault Clio II Sport 4
19 BOGUCKI Bartłomiej/ Renault Clio Sport 4
24 GNIADEK Grzegorz/KOTAŚ Michał Opel Astra GSI 4
25 BUCZEK Arkadiusz/BORYCKI Marcin Opel Astra GSI 4
20 MOMOLA Dominik/MOMOLA Kamil Opel Astra 4
21 FOREMNIAK Dawid/RUP Michał Opel Astra 4
22 GÓRECKI Mikołaj/SZCZUBIAL Andrzej Opel Astra 4
23 GRZYB Michał/GRZYB Janusz Opel Astra 4
26 SZAFRANIEC Sylwester/GĄSŁOWSKI Tomasz Seat Ibiza 4
27 BATYCKI Dariusz/LUBOŃ Michał Seat Ibiza Cupra 4
28 PAWLIK Łukasz/ZAJT Grzegorz Ford Escort 4
29 WAWRZUTA Krzysztof/ZONTEK Łukasz Ford Sierra 4
30 MAJEWSKI Jacek/MAJEWSKI Jacek Jerzy Toyota Corolla TS 4
31* BORYCZKO Tomasz/SŁOWIK Maciej Subaru Impreza 4
34* MARZEC Rafał/SOSNOWSKI Henryk Peugeot 306 GTI 4
10 JANECZEK Marcin/WOŹNIAK Artur BMW E30 318is 4
32* DUDEK Rafał/ BMW 318is 4
33* SKÓRZAK Piotr/WIECHEĆ Monika BMW 318is 4
35 ŻARŁOK Szymon/DĄBROWSKI Kamil Honda Civic 3
36 WOŹNICA Przemysław/ Honda Civic 3
37 STUDNICKI Artur/CHRUPCAŁA Maciej Peugeot 106 3
38 MAZUREK Eliasz/JANICKI Paweł Peugeot 106 3
78* STAWIARSKI Jakub/ WILUSZ Grzegorz Peugeot 106 3
39 POPIELA Marcin/JASZCZYŃSKI Artur Citroen C2 3
44* CHOTARSKI Mateusz/RZADKOSZ Paweł Citroen C2 3
77* BIERNAT Robert/ CIEPŁY Konrad Citroen C2 3
40 KORCZYK Marcin/GARGAS Kazimierz Citroen Saxo 3
41 RYBKA Krzysztof/ Citroen Saxo 3
45* GŁUSZCZYK Marcin/ Citroen Saxo 3
46* BIERNAT Rafał/ZEMEŁA Andrzej Citroen Saxo 3
47* SAWICKI Łukasz/WIECZOREK Mirosław Citroen Saxo 3
42 MECH Daniel/DUDZIAK Kamil Citroen Saxo VTS 3
43 DZIEDZIC Tomasz/NESTOROWICZ Kamil Opel Astra 3
48 PĘKALA Grzegorz/MILLER Piotr Renault Clio 2
49 KARCZEWSKI Marek/DZIURA Jakub Skoda Favorit 135L 2
50 PAWLIK Paweł/ŻUBROWSKI Sławomir Suzuki Swift 2
51* MENDREK Przemysław/KAŁUŻA Artur Suzuki Swift 2
52 LEGIEŃ Patryk/DUDZIAK Marcin Fiat CC 2
53 LEŚNIAK Sławomir/LEŚNIAK Maciej Fiat CC 2
54 HONKISZ Wojciech/MĄKA Marcin Fiat Cinquecento 2
55 KWOLEK Mateusz/NOWAK Kamil Fiat Cinquecento 2
56 TATAR Kajetan/MACIUSIAK Mar Fiat Cinquecento 2
57 STUPNICKI Jakub/OZIMEK Wojciech Fiat Cinquecento 2
58 SZOT Paweł/STRACH Andrzej Fiat Cinquecento 2
59 MICHALCZYK Michał/GODYŃ Marcin Fiat SC 2
60 ADAMEK Jacek/KRAWCZYK Łukasz Fiat Seicento 2
61 KOBYLINSKI Mariusz/KOBYLINSKA Renata Fiat Seicento 2
62 ROZWADOWSKI Wojciech/KOSAŁKA Michał Fiat Seicento 2
63 PANUŚ Maciej/PANUŚ Magdalena Fiat Seicento 2
64 MENDELA Marek/KRZYŻA Robert Fiat Seicento 2
65* BUKOWIEC Damian/BZDYL Marcin Fiat Seicento 2
66* MILLER Marek/MILLER Piotr Fiat Seicento 2
79* KRÓL Janusza/ POCIECHA Paweł Fiat SC 2
67 SULEJ Jakub/JAŹWA Sebastian Fiat Punto 2
68 PLACEK Jakub/KAJA Mirosław Fiat 126p 1
69 CZAJA Mateusz/SZEWCZYK Przemysław Fiat 126p 1

 

* wpisowe do potwierdzenie przez naszą księgową

 

 

 

Regulamin ramowy cyklu SJS MaxiOes5

Regulamin uzupełniający 2 SJS MaxiOes5

Komunikat dyrektora nr 1

Komunikat dyrektora nr 2

Komunikat dyrektora nr 3 

Harmonogram OA

Harmonogram BK

 

 

Formularz zgłoszenia (doc)

Formularz zgłoszenia (pdf)

Zgoda właściciela pojazdu

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

SPONSORZY / PARTNERZY

karcher novum pack logo_tel bo glas bialy
logo_RALLY_and_RACE_ umt Beznazwy-1 logo kolaczek
hob2 rallyforumlogo miroslawjakala.pl rajdymalopolskamin
tmvia  Logo_Ciemne_Tlo